Безлімітні набори Інтернет-послуг "День", "Ніч", "Доба"

Вам необхідно обробити великі об'єми інформації в Інтернеті? Замовте додатково до свого тарифного плану нові безлімітні пакети послуг від PEOPLEnet «День», «Ніч» або «Доба» і використовуйте швидкісний мобільний Інтернет без обмеження трафіку в обраний зручний для Вас проміжок часу за фіксовану платню!

пакет «День» - призначений для тих, хто віддає перевагу денної активності і включає необмежений Інтернет-трафік з 08:00 до 18:00. 
Вартість пакету - 21.25 грн. з ПДВ та ПФ;

пакет «Ніч» - підійде для нічних відвідувачів «Всесвітньої мережі» і передбачає користування Інтернетом без обмежень трафіку з 23:00 до 08:00. 
Вартість пакету - 5.32 грн. з ПДВ та ПФ;

пакет «Доба» - зацікавить тих, хто має намір провести 24 години онлайн з 00:00 до 24:00.
Вартість пакету - 24.44 грн. з ПДВ та ПФ;

Ціни вказані в гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду, і передбачають сплату конкретних годин роботи в мережі Інтернет протягом одного календарного дня, однієї ночі або однієї доби.

Заказ та активація пакетів «День», «Ніч», «Доба»:

  1. Активація пакетів «День», «Ніч», «Доба» можлива за наявності на особовому рахунку позитивного балансу, що перевищує вартість обраного пакету (з ПДВ та ПФ).
  2. Активувати обраний пакет («День», «Ніч» або «Доба») можна за допомогою Системи самообслуговування клієнтів PEOPLEnet не раніше, ніж за 24 години, і не пізніше, ніж за 30 хвилин до початку дії пакету, для цього в Системі самообслуговування на сторінці «Стан рахунку» відзначте пакет за Вашим вибором та натисніть «Придбати послугу».
  3. В разі успішної активації послуги на сторінці Системи самообслуговування клієнтів Ви отримаєте повідомлення з інформацією активованого Вами пакету та періодом надання послуги.
  4. Не можна замовити пакети з пересічним часом.

Використання безлімітних пакетів «День», «Ніч», «Доба»:

  1. Використовувати можна тільки замовлений та активований пакет.
  2. За замовлений, але невикористаний пакет («День», «Ніч» або «Доба») кошти поверненню не підлягають.
  3. За час користування пакетом («День», «Ніч» або «Доба») нарахована абонентська плата за тарифним планом абонента не компенсується та не коригується.

Інші послуги:

info_peoplenet