Програма "Отримуй вигоду з PEOPLEnet"

Умови програми:

 1. У програмі можуть прийняти участь всі існуючи абоненти PEOPLEnet.
 2. Абонент PEOPLEnet може залучити потенційного абонента для підключення до мережі PEOPLEnet та стати учасником програми «Отримуй вигоду з PEOPLEnet». Існуючий абонент інформує потенційного абонента про послуги та тарифні плани Оператора.
 3. Учасникам програми будуть нараховані бонусні бали на особовий бонусний рахунок.
 4. Кількість клієнтів, яких може привести один існуючий абонент (ініціатор) – необмежена і за кожного абонента отримати бонусні бали.
 5. Потенційний абонент при оформленні підключення в пункті продажу повідомляє про бажання взяти участь у програмі «Отримуй вигоду з PEOPLEnet» та надає абонентський номер існуючого абонента PEOPLEnet.
 6. На 15-й день, після внесення первинного авансового платежу новим абонентом, існуючому абоненту (ініціатору) та новому абоненту нараховується по 5000 бонусних балів (незалежно від тарифних планів абонента ініціатора та нового абонента).
 7. Нарахування бонусних балів відбувається тільки за умови, якщо номер нового абонента діючий (не відключений, тимчасово не заблокований), баланс рахунку позитивний.
 8. Після нарахування бонусів новий та існуючий абоненти отримують SMS з текстом: Vitaemo! Vam narachovano 5000 bonusiv na vash rachunok PEOPLEnet. Detali na www.peoplenet.ua abo za tel 044 506 0 506
 9. 1 бонусний бал дорівнює 1 копійці.
 10. Бонусні бали можливо використовувати лише на сплату додаткових послуг.
 11. Тарифний план «Вільний Інтернет» не приймає участі в програмі «Отримуй вигоду з PEOPLEnet» і бонусні бали новому абоненту не нараховуються.
 12. Програма «Отримуй вигоду з PEOPLEnet» діє на постійній основі.

Інші програми:

info_peoplenet