Послуга "Довідково - інформаційні послуги 109 та 1509"

Довідково - інформаційні послуги 109 та 1509 надаються абонентам фіксованого зв’язку на території міста Київа.

Довідкова послуга за скороченим номером 109
Надання довідки про номер телефону за повними даними в межах м. Київа по фізичним та юридичним особам. Послуга надається коли абонент дзвонить за скороченим номером 109 і називає адресу абонента, прізвище, ім’я, по батькові або повну юридичну назву (прізвище), установу телефон якого треба знайти.
Тариф на довідкову послугу про номер телефону за повними даними, за одну довідку про один номер телефону - 6,10 грн. з ПДВ

Тарифи на послуги включення інформації до бази даних "Довідкова послуга 109":

1. Включення номерів телефонів абонентів інших операторів телекомунікацій до бази даних «Довідкова послуга 109», за один номер, одноразово - 43,20 грн. з ПДВ;

2. Підтримики бази даних для клієнта за один номер, за місяць - 14,50 грн. з ПДВ;

3. Отримання послуги "Внесення комерційної назви (зміна назви) суб'єкта господорювання до бази даних"Довідкова послуга 109", за один номер одноразово - 43,20 грн.з ПДВ.

Примітки.
Для отримання послуги «Включення номерів телефонів абонентів інших операторів телекомунікацій до бази даних «Довідкова послуга 109» абонент укладає заяву до існуючого договору на послуги включення інформації до бази даних «Довідкова послуга 109» за затвердженою формою.

Довідково - інформаційні послуги за скороченим номером 1509
Пошук та надання інформації щодо номерів телефонів за неповними даними абонентів (неповні дані – це запит номеру абонента по повній юридичній назві або прізвищу, ім’ям та ім’ям по-батькові, але з відсутніми даними про точну адресу реєстрації абонента) здійснюється коли абонент дзвонить за скороченим номером 1509. 
Тарифи на довідкову послугу за скороченим номером 1509 для абонентів (фізичних та юридичних осіб):

- Довідкова послуга про номер телефону за неповними даними, за одну довідку про один номер телефона –8,50 грн. з ПДВ;
- Надання інформації про номери телефонів юридичних осіб з використанням різних баз даних, за одну довідку про один номер телефону – 8,50 грн. з ПДВ;
- Надання інформації про адресу (юридичну або фактичну) суб'єкта господорювання, за одну довідку про одну адресу – 8,50 грн. з ПДВ;
- Побудка, нагадування (за замовлення), за один виклик – 8,50 грн. з ПДВ;
- Проїзд по місту/області, за одну довідку – 8,50 грн. з ПДВ.
Примітки.
1. Кількість запитів споживача на отримання довідкової інформації за один телефонний дзвінок обмежується трьома, незалежно, чи була знайдена інформація в базі даних.
2. Тарифікація здійснюється за кожну надану довідку (один номер телефону). У разі відсутності запитуваної інформації в базі даних споживач повідомляється про це і довідка вважається не наданою, а плата не стягується.
3. Споживач інформується про назву контент-послуги, її вартість та інші умови її надання до моменту фактичного отримання такої послуги. Споживачу надається можливість підтвердити свою згоду на отримання послуги чи відмовитись від неї без стягнення плати.

Інші послуги:

info_peoplenet