Послуга "Віддалена переадресація"

Опис послуги:

Послуга «Віддалена переадресація» дозволяє абонентам мережі PEOPLEnet активувати послугу умовної «Телефон не відповідає» переадресації вхідних дзвінків на їх абонентський номер без його безпосередньої участі. Необхідно лише знати кодове слово і мати мобільний телефон будь-якого українського оператора мобільного зв'язку (у тому числі один номер PEOPLEnet), з якого можливе відправлення SMS на номер мережі PEOPLEnet.

Послуга надається:

Послуга «Віддалена переадресація» надається абонентам мережі PEOPLEnet у всіх тарифних планах, які мають послугу вихідної телефонії.

Умови надання послуги:

  1. Послуга може бути надана тільки в тому випадку, якщо на абонентському номері, вхідні дзвінки на який повинні переадресовуватися, присутній послуга вихідної телефонії на той же напрям, що і запитувана переадресація.
  2. Послуга надається на тих же умовах тарифного плану (в якому обслуговується абонентський номер, вхідні дзвінки на який переадресовуються), що і виходить телефонія на той напрямок, на який здійснюється переадресація дзвінків.

Порядок активації послуги:

  1. Абонент мережі PEOPLEnet відправляє з доступного йому мобільного телефону будь-якого українського оператора мобільного зв'язку (у тому числі і PEOPLEnet) SMS на службовий номер 0920000903 (при відправці з телефону PEOPLEnet - на номер 903) такого змісту:

    <Ключове слово> <пробіл> <номер, з якого будуть переадресовуються дзвінки> <пробіл> <номер, вхідні на який потрібно переадресувати>

Приклад 1.  Пароль 0921234567 0509876543 (вхідні дзвінки, що надходять на номер 0921234567, будуть переадресовані в разі відсутності відповіді на номер 0509876543)

Якщо не вказувати останній номер - дзвінки будуть переадресовані на номер, з якого надіслано дане SMS.

Інші послуги:

info_peoplenet