Акція "150 ГБ інтернет трафіку у подарунок"

   

   

Учасники акції:

Нові абоненти, які оформлюють підключення у мережах магазинів «АЛЛО», «Мобільні фішки», «Гараж мобайл» до тарифного плану «СУПЕР БЕЗЛІМІТ.

Умови акції:

Нові абоненти: учасник акції оформлює в точці продажу нове підключення до тарифного плану «СУПЕР БЕЗЛІМІТ» в термін проведення акції з обов’язковим внесенням первинного авансового платежу.

 1. При підключенні до тарифного плану, який приймає участь в акціі «150 ГБ інтернет трафіку у подарунок», абоненту активується послуга «TURBO50GB» безкоштовно. Послуга надає можливість протягом  3 періодів (період – 30 діб) використати додатковий обсяг трафіку - 50 000 МБ на швидкості до 3,1 Мбіт/с. При споживанні більше 50 000 МБ трафіку,  передача даних  надається на швидкості до 128 Кбіт/с.
 2. По закінченню дії послуги (30 днів), послуга активується знову. По закінченню  дії другої послуги (ще 30 днів), послуга активується в третій, останній раз. По закінченню  дії акційної пропозиції (90 днів з моменту підключення) послуга «TURBO50GB» активується та тарифікується за базовими умовами.
 3. Сплата абонентської плати в тарифному плані, на який підключається послуга, є обов'язковою. 
 4. По закінченню дії акції послуга передачі даних тарифікується за базовими умовами тарифного плану.
 5. Нарахування послуги  в другий та третій рази відбувається не раніше ніж через 30 днів з моменту нарахування попередньої.
 6. Після автоматичного нарахування послуги, на контактний номер абонента надсилається SMS повідомлення наступного змісту:

Shanovniy abonente! Vam aktivovana posluga TURBO50GB zgidno z umovamy akcij. Detali na www.peoplenet.ua

Умови надання послуги Турбо кнопка «TURBO50GB»:

 1. На момент активації послуги аванс на особовому рахунку має складати суму, більшу за 0,01 грн. Умовні платежі, зараховані через послугу «Кредит довіри», не включаються до суми авансу.
 2. Можливість використати додатковий обсяг трафіку без обмеження швидкості передачі даних надається на термін 30 календарних діб, починаючи з дати нарахування послуги.
 3. Послуга діє до кінця 30-ої календарної доби, починаючи з дати нарахування послуги.
 4. Скористатися послугою Турбо кнопка можливо після використання добового об’єму трафіку на швидкості до 3,1 Мбіт/с.
 5. Акційний трафік в рамках послуги «TURBO50GB» надається після використання пакетного трафіку, згідно з умовами тарифних планів.

Термін проведення акції:з 01.09.2015 по 31.08.2016 включно .

Інші акційні пропозиції:

info_peoplenet