Абонентський шлюз TAU-8.IP-W

Абонентський шлюз TAU-8.IP-W

Характеристики:
Шлюзи IP-телефонії TAU-8.IP-W призначені для забезпечення телефонним зв'язком підприємств малого та середнього бізнесу з підключенням до зовнішньої мережі за допомогою дротового та бездротового (3G/4G) каналу зв'язку.
Рішення для бізнесу
Шлюзи являють собою повноцінну офісну АТС. Усередині офісу забезпечується локальна нумерація і широкий набору послуг ДВО: передача виклику, тристороння конференція, перехоплення виклику, визначник номера (номер, ім'я абонента, час дзвінка), переадресація, гаряча лінія та інші.
Якісний зв'язок
TAU-8.IP-W забезпечують якісну передачу голосу за рахунок застосування одного з кращих голосових чіпів - Mindspeed технології (США). Програмна аппартна частина даного чіпа є високостабільним рішенням з високою продуктивністю (450 МГц).
Для підвищення надійності підтримується можливістю резервування каналу зв'язку за допомогою 3G/4G модему, що підключається до USB-роз'єму. У разі зникнення з'єднання по дротовому каналу зв'язку, шлюз автоматично переключиться на бездротове з'єднання.
Побудова корпоративної Wi-Fi мережі
Шлюзи серії TAU-8.IP-W підтримують інтерфейс Wi-Fi стандарту 802.11b / G/N. Для роботи в Wi-Fi мережі в пристроях реалізований функціонал маршрутизатора.

Для замовлення обладнання або за додатковою інформацією просимо звертатися до Центру інформаційної підтримки.