Послуга «Безліміт вихідного дня»

   

Опис послуги

Послуга «Безліміт вихідного дня» надає можливість скористатись безлімітним 3G Інтернетом на швидкості до 3,1 Мбіт/с. протягом двох календарних діб. Послуга надається тільки у суботу та неділю. Вартість замовлення послуги  складає 10 грн (з ПДВ та ПФ).

 Послуга надається

Послуга «Безліміт вихідного дня» доступна  для замовлення абонентам тарифних планів «СУПЕР БЕЗЛІМІТ», «СУПЕР БЕЗЛІМІТ Літо» «СУПЕР БЕЗЛІМІТ Плюс», «БЕЗЛІМІТ на добу», «БЕЗЛІМІТ на добу Літо», «Безліміт L», «Смарт Безліміт 3G», «БЕЗЛІМІТ М», «БЕЗЛІМІТ  XL», «Місто 3G», «Твої розмови 3G».

Умови надання послуги «Безліміт вихідного дня»

1. На момент активації послуги аванс на особовому рахунку має складати суму не меншу від вартості послуги. Умовні платежі, зараховані через послугу «Кредит довіри», не включаються до суми авансу.

2. Плата за користування послугою нараховується при активації.

3. Можливість скористатись Безлімітним 3G інтернетом без обмеження швидкості передачі даних надається на дві календарні доби, з 00:01 суботи до 23.59 неділі.

4. Якщо замовлення послуги  відбувається у будні дні, послуга буде активована  у наступні вихідні.

5. Якщо замовлення послуги відбувається у вихідні дні (субота, неділя), активація відбувається відразу та діє до 23:59 неділі. Вартість замовлення – 10 грн (з ПДВ та ПФ) незалежно від часу замовлення послуги.

6. Трафік за послугою «Безліміт вихідного дня» використовується перед пакетним трафіком тарифного плану.

7. При використанні послуги «Безліміт вихідного дня» абонентська плата нараховується за стандартними умовами тарифного плану.

Активація послуги «Безліміт вихідного дня»

1. Натисніть кнопку  (послуга активується автоматично).

2. За допомогою Системи самообслуговування клієнтів PEOPLEnet

Тарифи в гривнях, з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5 % з вартості послуг без ПДВ (додатковий збір до ПФ не поширюється на абонентів фіксованого місцевого телефонного зв'язку з безпроводовим доступом).

  

Інші послуги:

info_peoplenet